Jak zaplanować wakacje?

Nareszcie przybyło moje upragnione lato. Dalej muszę uczęszczać do swojej roboty, jednak zaczęłam już myśleć o przyszłych wakacjach. Urlop zaplanowałam na początek przyszłego miesiąca, więc już za kilka tygodni będę mogła w końcu wypocząć. Moje wakacje zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one wielką wyprawą!

Najpierw z przyjaciółmi chcieliśmy wyruszyć do obcych miast. Każdego roku stawiamy na Chorwację, która wcale mi się nie nudzi, jednakże w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A jeśli zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk również jest naprawdę ciekawym miejscem, a wypoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Przy tym aktualnie nie pragnę akurat wyjeżdżać ze swojego państwa, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co wyprawia się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki okres w swoim zabezpieczonym kraju.

Urlop przeżyję więc nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję mimo tego przebywać w luksusowym, hotelowym apartamencie, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie wolny plac na terenie campingowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obóz, a później robimy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Chcemy wziąć minimalną ilość gotówki i spróbować spędzić udane wczasy niskim kosztem. Będziemy pływać, wylegiwać, maszerować oraz odwiedzać co bardziej interesujące okolice, a za to prawie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem tak rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować koleją, tak więc nawet podróż będzie całkiem przyjemna, gdyż ostatnio podróżowałam tak wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż nareszcie będę w stanie spędzić sporą ilość czasu z najlepszymi znajomymi. Uwielbiam ich wszystkich, więc nasze wczasy na pewno będą udane!