Co zaplanować na pierwszą rocznicę ślubu?

Twoja pierwsza rocznica jest ważnym kamieniem milowym dla twojego małżeństwa. Tradycja świętowania pierwszego roku jako mąż i żona w dniu ślubu została zapoczątkowana przez królową Wiktorię w 1840 roku, aby uczcić pierwszą rocznicę jej małżeństwa z królem Albertem. W czasach wiktoriańskich rocznica ślubu była zawsze obchodzona w tym samym dniu każdego roku, zazwyczaj w dniu zawarcia małżeństwa.

 

Pierwszy rok małżeństwa jest często wypełniony pierwszymi: twoja pierwsza rocznica, pierwszy raz jesteś przedstawiony przyjaciołom i rodzinie jako para małżeńska, i tak dalej. Podczas gdy istnieje niezliczona ilość sposobów na świętowanie rocznicy ślubu, mamy dla Ciebie kilka pomysłów na pierwszą. Pamiętaj, że nie chodzi o prezenty ani o to, ile pieniędzy koniecznie wydasz – chodzi o to, aby uczynić wyjątkowy dzień z czegoś, co jest równie wyjątkowe samo w sobie: faktu, że jesteście małżeństwem od roku!

Wybierając prezent, nie kupuj czegoś, co wydaje się obowiązkowe lub bezosobowe. Chodzi o to, aby dostać coś, co działa z waszym wspólnym życiem. Jeśli podróżujesz, pamiątka z miesiąca miodowego może być świetna; jeśli wybierasz się w rejs, butelka szampana może być właśnie tym, czego chcesz; jeśli planujesz zacząć mieć dzieci w ciągu najbliższego roku, dlaczego nie dostać książki aktywności dla małych dzieci? Warto również postawić na wykwintną kolację w jednej z lepszych restauracji. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://liveasily.pl/