Jak zaoszczędzić pieniądze organizując wesele?

Ustalcie, jakie są wasze priorytety w pierwszej kolejności. Kiedy jesteś zakochany, łatwo jest dać się złapać w ekscytacji planowania ślubu i pozwolić, aby motyw, miejsce lub sukienka stały się wszystkim. Ale co jest naprawdę ważne dla Ciebie? Jeśli twój budżet jest napięty, czy jesteś skłonny pójść na kompromis w sprawie niektórych szczegółów, które nie są kluczowe dla waszego wspólnego życia? Czy chcesz wydać niewielką kwotę na dużą imprezę, czy dużą kwotę na zaledwie kilku przyjaciół i rodzinę podczas intymnej ceremonii?

 

Możesz zaoszczędzić pieniądze, wybierając mniej kosztowne opcje dla rzeczy, które nie mają dla Ciebie tak dużego znaczenia – jak miejsce i czas, w którym to się dzieje. Jeśli nie obchodzi Cię, gdzie zawiążesz węzeł, to zaplanuj elopement, które odbędzie się gdzieś w pamiętnym miejscu – na szczycie góry lub w Twoim ulubionym mieście – i będziesz w stanie zaoszczędzić tysiące złotych. Jeśli jesteś ustawiony na ślub w kościele, ale nie obchodzi Cię, który z nich lub gdzie to jest, skontaktuj się z każdym kościołem w mieście i zapytaj, czy zrobią to za darmo. Nigdy nie wiadomo!

Jeśli lokalizacja jest dla Ciebie ważna (lub jeśli nie jest, ale wszyscy inni tego chcą), rozważ wzięcie ślubu gdzieś daleko od domu – koszty mogą być niższe w innym mieście. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://tiptors.pl/