Czy mężczyźni powinni farbować włosy?

Czy mężczyźni powinni farbować włosy? Jeśli jesteś facetem, który poważnie myśli o dobrym wyglądzie, istnieje prawdopodobieństwo, że rozważałeś taką możliwość. Dzięki transformującej mocy koloru włosów, siwizna może zniknąć, przerzedzone miejsca mogą zostać wypełnione, a cały twój wygląd może zmienić się na lepsze. 

 

Słynny fryzjer Jonathan Antin mówił: „Zawsze mówię moim klientom, że powinieneś czuć się komfortowo z czymkolwiek wybierzesz”. „Jeśli jesteś naturalnym brunetem i pójdziesz na platynowy blond, to właśnie to jest dla ciebie odpowiednie. Ale jeśli nie czujesz się pewnie ze swoim nowym wyglądem, to nie powinnaś tego robić”

 

Dodał, że największym błędem, jaki widzi u mężczyzn, jest zakładanie, że przejście na jaśniejszy lub ciemniejszy kolor automatycznie sprawi, że będą wyglądać młodziej lub seksowniej. „Każdy starzeje się inaczej”, powiedział Antin. „Jeśli dokonujesz tych dramatycznych zmian, ponieważ chcesz, aby ludzie postrzegali cię inaczej, to nie jest to zdrowe dla ciebie”. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://menties.pl/.