Jak stylizować futro?

Futrzane płaszcze to klasyczna zimowa podstawa i kluczowa część garderoby każdej pani. Dobry płaszcz z futra sprawi, że będziesz wyglądać jak milion dolarów, niezależnie od tego, co masz pod nim na sobie. Oto kilka wskazówek, jak stylizować futro:

 

-Upewnij się, że twoje podwarstwy nie są zbyt obszerne. Chcesz, aby większość Twojego stroju pochodziła z kurtki, ale jeśli jest ona tak gruba, że przytłacza resztę Twojego zestawu, będziesz wyglądać bardzo niezręcznie.

 

-Wybieraj elementy, które są w tej samej rodzinie kolorystycznej. Jeżeli Twoja marynarka jest brązowa, wybierz elementy w odcieniach brązu, czerni lub szarości. Jeśli jest biały, idź z kości słoniowej lub kremowych kawałków. Dzięki temu nie będziesz wyglądać, jakbyś nosił dziwny misz-masz kolorów razem.

 

-Wybierz uzupełniające akcesoria, które kontrastują ze sobą. Jasne futro będzie wyglądać świetnie sparowane z ciemniejszą torebką, podczas gdy ciemne futro będzie najlepiej uzupełnione przez jaśniejszą torebkę.

-Zawsze zakładaj odpowiedni rodzaj butów do swojego stroju; buty z grubą podeszwą będą najlepsze do stroju składającego się głównie z futra (i może jednej innej warstwy). Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://diysy.pl/