Jak znaleźć dobrego programistę dla firm?

Wiele osób szuka sposobów na to, jak znaleźć dobrego programistę, ale tak naprawdę odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta. Istnieje wiele ważnych rzeczy, które należy najpierw rozważyć, zanim będzie można określić, czy dana osoba lub firma jest dobra, czy nie. Jeśli możesz postępować zgodnie z tymi krokami, to stanie się o wiele łatwiejsze dla Ciebie, aby znaleźć przyzwoitego programistę.

 

  1. Po pierwsze, musisz spojrzeć na CV kandydata. CV powinno pokazywać, że pracowali oni wcześniej z innymi firmami i że mają doświadczenie w programowaniu. Powinien również zawierać wszystkie swoje poprzednie miejsca pracy, w tym daty, że pracował w każdej pracy i powinien wyjaśnić, co zrobił, gdy byli tam. To również powie Ci, czy kandydat nadal pracuje w tej samej dziedzinie, jak również czy ma spójną historię pracy.

 

  1. Po drugie, musisz zapytać swoich przyjaciół lub współpracowników, czy znają jakichś programistów. Ci ludzie mogą znać kogoś, kto jest niezawodny i godny zaufania, co może sprawić, że twoje wyszukiwanie będzie o wiele łatwiejsze niż robienie tego wszystkiego samemu. Mogą również skierować cię do kogoś, kto zrobił świetną pracę dla nich przed i może zasugerować innych, którzy zrobili podobną pracę dobrze. 

Więcej artykułów na podobne tematy znajdziesz na stronie https://industrialy.pl/