Jakie spodnie damskie nosić na jesień?

Jedną z najlepszych rzeczy w chłodniejszej pogodzie jest to, że w końcu możesz ubrać swoją ulubioną parę spodni. W końcu nie ma nic takiego jak wyglądanie świetnie i jednocześnie czucie się komfortowo! Jakie więc spodnie powinnyśmy nosić tej jesieni? Trendy odzieżowe zawsze pojawiają się i znikają dość szybko, ale istnieje kilka podstawowych elementów, które nigdy nie wychodzą z mody. 

Jeśli chodzi o ubrania, jest mnóstwo opcji do wyboru. Ale w co się ubrać? Moim zdaniem to najlepsza pora roku na spodnie – jest jeszcze na tyle ciepło, że można wygodnie wyjść z domu bez kurtki, ale na tyle zimno, że przyda się trochę dodatkowego ciepła. Więc to są spodnie, które polecam: 

  • Po pierwsze, każdy wygląda świetnie w parze skinny jeans. Przylegają one do ciała we wszystkich właściwych miejscach, nie będąc przy tym zbyt obcisłe i ograniczające – trudno się pomylić z takim klasykiem! 
  • Kolejnym zwycięzcą są brązowe bootcut jeans dla kobiet. Bootcuts są nieco luźniejsze niż jeansy skinny, ale nadal mają ten efekt dopasowania do sylwetki. 

Jesień jest już tutaj i powietrze ma jesienny chłód

W końcu nadszedł ten czas w roku, kiedy można nosić jeansy codziennie. No dobra, nie do końca. W miarę jak noce stają się coraz chłodniejsze i wcześniej zapada zmrok, jest wiele dni, które są w sam raz na jeansy. I, oczywiście, jest cała swobodna rzecz piątek, gdzie można dość dużo nosić dżinsy, kiedy tylko chcesz. Ale skąd wiesz, jakie spodnie nosić z dżinsami? Co, jeśli nosisz zły rodzaj spodni z parą dżinsów i zostaniesz złapany w burzy deszczowej? Lub co, jeśli jest zbyt zimno na spodnie całkowicie, ale nadal nie chcesz nosić dżinsów? Kluczem jest znalezienie pary spodni, która działa z twoim typem ciała, a także sezonem. Niektóre spodnie sprawią, że będziesz wyglądać chudo, podczas gdy inne sprawią, że twoje uda będą wyglądały na ogromne. Istnieją również pewne rodzaje spodni, które działają lepiej z pewnymi rodzajami butów i niektóre, które działają lepiej z pewnymi topami. Wejdź na selectiver.pl i poznaj inne modowe triki!