Jak zwiększyć swoje barki na siłowni?

Kiedy jesteś na siłowni, to co robisz z ramionami jest tak samo ważne jak to, co robisz z pozostałymi częściami ciała. Twoje mięśnie ramion są zaangażowane w prawie każde ćwiczenie, które wykonujesz, czy to pchanie, ciągnięcie, czy stabilizacja. Na szczęście dla nas, istnieje wiele sposobów, aby zbudować te mięśnie, aby pomóc zmniejszyć ten garbaty wygląd – ten, który otrzymujesz, gdy twoja postawa jest słaba, a twoje ramiona nie są wystarczająco szerokie, aby wypełnić twoje ubrania.

Bez dalszych ceregieli, oto kilka wspaniałych ćwiczeń i wskazówek, które pomogą Ci zbudować ramiona, których pragniesz:

-Ćwiczenia górnych partii ciała: Niektóre ćwiczenia górnej części ciała są bardziej skoncentrowane na ramionach niż inne. Te, które celują w deltoidy najbardziej bezpośrednio, obejmują boczne podwyższenia, pionowe rzędy i nad głową prasy.

-Trening siłowy: To pomaga budować mięśnie w ogóle, ale w tym przypadku jest szczególnie skuteczne w budowaniu dużych mięśni odpowiedzialnych za poszerzanie ramion.

-Push-ups: To podstawowe ćwiczenie może pomóc wzmocnić mięśnie klatki piersiowej i pleców, a jednocześnie poprawić postawę, zmuszając cię do utrzymania prostych pleców.

-Hantle: Dobrym sposobem na ukierunkowanie konkretnych obszarów bez rozpraszania się przez większe grupy mięśniowe jest użycie hantli do schylania się.

Więcej artykułów o sporcie znajdziesz na stronie https://strongo.pl/