Lifting wampirzy – co warto wiedzieć o tym popularnym zabiegu?

Innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej cieszą się obecnie niemałą popularnością. Do tej kategorii bez wątpienia można zaliczyć lifting wampirzy, który ma spore grono fanek nie tylko wśród celebrytek. Zastanawiasz się nad skorzystaniem z tej usługi? Sprawdź, co warto wiedzieć o liftingu wampirzym.

Na czym polega lifting wampirzy?

Zabieg liftingu wampirzego polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem bogatopłytkowym, które jest preparatem krwiopochodnym pobranym od pacjenta. Zastosowanie własnych płytek krwi zapewnia biozgodność, niwelując tym samym ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej bądź nietolerancji. Lifting wampirzy Kraków i gabinety z innych miast wykonują po konsultacji z pacjentem. Następnie pobierają na czczo krew, a za pomocą specjalnego sprzętu pozyskują osocze do zabiegu, który jest właściwie bezbolesny i trwa kilkadziesiąt minut. Skóra po liftingu wampirzym może być zaczerwieniona i obrzęknięta, a okres rekonwalescencji trwa około 2-3 dni.

Kiedy warto zdecydować się na lifting wampirzy?

Ostrzykiwanie skóry osoczem bogatopłytkowym jest skutecznym sposobem na redukcję zmarszczek i uzyskanie efektu odmłodzenia. Ponadto lifting wampirzy może pomóc w zmniejszeniu widoczności blizn potrądzikowych i rozstępów. Świetnie sprawdza się również w przypadku osób, którym zależy na ujędrnieniu zwiotczałej skóry. Dodatkowo możliwe jest rozjaśnienie przebarwień i poprawienie kolorytu cery. Już po kilku dniach od zabiegu w Pro Derma Clinique można zauważyć wyraźną poprawę kondycji skóry.