Umywalka okrągła czy prostokątna – jaką wybrać do łazienki?

Dzięki odpowiedniej armaturze łazienka może być oazą spokoju, w której można się zrelaksować i przygotować do dnia lub zakończyć go relaksującym wieczornym prysznicem. Oczywiście częścią tworzenia tej oazy jest nadanie priorytetu praktyczności. Dlatego jedną z pierwszych decyzji, które musisz podjąć, jest to, czy wybrać okrągłą czy prostokątną umywalkę w swojej łazience. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, oto kluczowe względy i wskazówki, o których należy pamiętać, gdy dokonujesz wyboru pomiędzy nimi.

 

-Rozważ swoją przestrzeń – Jeśli chodzi o małą łazienkę, prostokątne umywalki dadzą Ci więcej miejsca i elastyczności niż okrągłe. Jeśli jednak masz dużą łazienkę, istnieją sposoby na obejście tego problemu. Na przykład, jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić umywalkę naprzeciwko toalety, wtedy możesz użyć długiej prostokątnej umywalki zamiast długiej okrągłej. Jeśli to nie działa w Twojej sytuacji, rozważ zakup dwóch okrągłych umywalek: będą one nadal czuć się przestronne i zrównoważone w Twojej przestrzeni, nie zajmując zbyt wiele miejsca na podłodze.

-Zastanów się, ile osób będzie korzystać z umywalki – jeśli chcesz, aby jedna umywalka służyła kilku osobom jednocześnie (np. gdy członkowie rodziny przygotowują się w domu), to możesz rozważyć zakup dwóch okrągłych umywalek. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://happywalls.pl/