Wykrywacz metalu typu pin pointer

Czy wykrywacze metali kojarzą ci się wyłącznie z dużymi urządzeniami? Jeśli tak, dziś przedstawiamy ci przykład zupełnie innego urządzenia, a mianowicie pin pointer: czyli mały, ręczny wykrywacz metali. Jeśli jesteś ciekaw, do czego służy i jak działa, zapraszamy do poniższego artykułu.

Precyzyjne wskazania

Pin pointer to urządzenie niewielkich rozmiarów, które pozwala bardzo precyzyjnie wskazać miejsce położenia obiektów metalowych. Jest to jego największa zaleta, która sprawia, że doskonale uzupełnia on działanie klasycznego wykrywacza metalu. Pomaga dokładnie zlokalizować miejsce położenia obiektu, co oszczędza nam problemu z kopaniem większego otworu.

Bardzo wysoka czułość

To małe, ręczne urządzenie odznacza się niesamowitą czułością. Często przewyższa pod tym względem klasyczne modele, co przekłada się na jego ogromne możliwości wykorzystania. Co więcej, wykrywacz metali taki jak Teknetics Pin Pointer posiada precyzyjną regulację czułości, co jeszcze bardziej usprawni twoje poszukiwania.

Odporność na różnorodne warunki atmosferyczne

Wychodząc w teren z poszukiwaczem metalu, musisz być przygotowany na wszystkie możliwe niespodzianki. Wilgotny grunt, błoto, opady deszczu, upały albo lodowaty wiatr – każdy typ pogody może być utrudnieniem. Nie oznacza to jednak, że musi zatrzymać cię w domu. Nowoczesne wykrywacze metali typu pin pointer są bardzo odporne na różne warunki atmosferyczne czy zabrudzenie błotem i piaskiem. Dlatego możesz bezpiecznie używać ich nawet podczas mniej sprzyjającej aury.